Kabel gazowy Ultraflex C2 18ft 5.49m do silników - 30120P
(0.0) • 0 opinie
40,95EUR
Bez VAT
Cena brutto (zawiera 23% VAT):
50,37EUR
W magazynie • Wysyłka w ciągu ~10 dni roboczych
Ilość:
1
Opis produktu
Kabel gazowy Ultraflex C2 o długości 18 stóp (5,49 m) jest zaprojektowany do precyzyjnego sterowania gazem i biegami w silnikach zaburtowych i stacjonarnych. Jest kompatybilny z popularnymi markami, takimi jak Mercury, Mercruiser, Yamaha, Suzuki, Honda, Tohatsu i Parsun, zgodnie z normą montażową C2. Wykonany z rdzenia ze stali nierdzewnej dla odporności na korozję i zewnętrznej powłoki z tworzywa sztucznego odpornego na UV, ten kabel zapewnia trwałość w trudnych warunkach morskich. Łatwy w instalacji z końcówkami przygotowanymi fabrycznie, nadaje się do różnych rozmiarów łodzi i skomplikowanych scenariuszy prowadzenia.
Specyfikacje
| Długość | 5,49 m (18 ft) |
| Typ kabla | C2 |
| Materiał rdzenia | Stal nierdzewna |
| Materiał powłoki zewnętrznej | Tworzywo sztuczne odporne na UV |
| Średnica zewnętrzna | Ok. 7 mm |
| Minimalny promień zgięcia | 200 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -30°C do +80°C |
| Odporność na korozję | Tak, stal nierdzewna morska |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Numer katalogowy | 30120P |









