Kabel sterujący Ultraflex C36 - 40000B
(0.0) • 0 opinie
45,95EUR
Bez VAT
Cena brutto (zawiera 23% VAT):
56,52EUR
W magazynie • Wysyłka w ciągu ~10 dni roboczych
Ilość:
1
Opis produktu
Kabel sterujący Ultraflex C36 ma długość 1,83 m (6 stóp) i jest zaprojektowany do sterowania przepustnicą i zmianą biegów w motorówkach. Jego rdzeń ze stali nierdzewnej zapewnia precyzyjne sterowanie, a trwała plastikowa powłoka odporna na promieniowanie UV i wodę morską sprawia, że jest idealny do środowisk morskich.
Specyfikacje
| Długość | 1,83 m (6 stóp) |
| Typ | Kabel sterujący/zmiany biegów C36 |
| Rdzeń | Stal nierdzewna |
| Powłoka zewnętrzna | Plastik, odporny na UV i wodę morską |
| Średnica zewnętrzna | Ok. 7 mm |
| Minimalny promień zgięcia | 200 mm |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Numer katalogowy | 40000B |









