Ultraflex Kabel gazowy Mach36-33FT - 40408L
(0.0) • 0 opinie
188,95EUR
Bez VAT
Cena brutto (zawiera 23% VAT):
232,41EUR
W magazynie • Wysyłka w ciągu ~10 dni roboczych
Ilość:
1
Opis produktu
Kabel gazowy Ultraflex Mach36-33FT jest zaprojektowany do precyzyjnej kontroli w motorówkach i jachtach, zapewniając niezawodne działanie mechanizmów gazu i zmiany biegów. Jego długość 33 stopy jest idealna dla większych jednostek, zapewniając płynne przekazywanie ruchu przy odporności na korozję, wodę morską i uszkodzenia UV. Dzięki łatwej instalacji i kompatybilności z różnymi produktami Ultraflex, ten kabel jest idealny zarówno do nowych instalacji, jak i wymiany.
Specyfikacje
| Długość | 33 FT (10.06 m) |
| Producent | Ultraflex |
| Typ | Kabel sterujący gazem |
| Materiał | Wzmocniony plastik, stal nierdzewna |
| Odporność | Korozja, woda morska, promieniowanie UV |
| Zakres temperatury pracy | -30°C do +80°C |
| Maksymalne obciążenie | Do 400 kg (w zależności od modelu gazu) |
| Średnica zewnętrzna | Ok. 8 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Numer katalogowy | 40408L |









