Ultraflex Mach5 14FT Kabel gazu do silników - 40270H
(0.0) • 0 opinie
109,95EUR
Bez VAT
Cena brutto (zawiera 23% VAT):
135,24EUR
W magazynie • Wysyłka w ciągu ~10 dni roboczych
Ilość:
1
Opis produktu
Kabel gazu Ultraflex Mach5 14FT jest komponentem sterującym zaprojektowanym do precyzyjnego przesyłania ruchu z dźwigni gazu do systemu sterowania silnikiem w motorówkach i jachtach. Zapewnia płynne, bezpieczne i niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach morskich, z wyjątkową odpornością na korozję, ścieranie i działanie słonej wody. Kabel ma długość 14FT (około 4,27m), co pozwala na elastyczne prowadzenie wewnątrz kadłuba łodzi i jest kompatybilny z większością standardowych dźwigni gazu i silników, co ułatwia instalację bez użycia narzędzi.
Specyfikacje
| Długość | 14FT (4,27m) |
| Materiał osłony zewnętrznej | Plastik odporny na UV i korozję |
| Materiał rdzenia | Stal nierdzewna |
| Minimalny promień gięcia | 100mm |
| Zakres temperatury roboczej | -30°C do +80°C |
| Siła robocza | Do 350N |
| Waga | Około 1,2kg |
| Producent | Ultraflex |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | Sterowanie gazem i biegami w motorówkach i jachtach |
| Numer katalogowy | 40270H |









