Kabel sterujący i zmiany Ultraflex MachZero 12FT - 40334H
(0.0) • 0 opinie
57,95EUR
Bez VAT
Cena brutto (zawiera 23% VAT):
71,28EUR
W magazynie • Wysyłka w ciągu ~10 dni roboczych
Ilość:
1
Opis produktu
Kabel sterujący i zmiany Ultraflex MachZero, o długości około 3.66m (12 stóp), jest niezbędnym elementem dla motorówek i jachtów. Zapewnia precyzyjne przekazywanie ruchów z dźwigni do silnika lub skrzyni biegów, gwarantując niezawodną i płynną pracę. Z rdzeniem ze stali nierdzewnej i odporną na UV powłoką zewnętrzną, jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać korozję i jest idealny do warunków morskich.
Specyfikacje
| Długość | Ok. 3.66m (12 stóp) |
| Typ | Kabel sterujący/zmiany MachZero |
| Materiał rdzenia | Stal nierdzewna |
| Powłoka zewnętrzna | Polietylen, odporny na UV i słoną wodę |
| Średnica powłoki zewnętrznej | Ok. 8.5mm |
| Minimalny promień zgięcia | 100mm |
| Maksymalne obciążenie robocze | Ok. 350N |
| Zakres temperatur | Od -30°C do +80°C |
| Końcówki | Stal nierdzewna, standardowe |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Numer katalogowy | 40334H |









